F.E.A.R. 2: Project Origin wymagania sprzętowe

   

Okładka gry F.E.A.R. 2: Project OriginAkcja drugiej części gry F.E.A.R. rozpoczyna się niemal pod koniec wydarzeń znanych z pierwszej odsłony cyklu i stanowi ich bezpośrednią kontynuację. Tym razem mamy jednak okazję spojrzeć na wszystko nieco z innej perspektywy wcielając się w Michaela Becketa będącego antyterrorystą z jednostki Delta.

Podczas naszej misji jaką jest schwytanie Genevieve Aristide odpowiedzialnej za nielegalne badania prowadzone przez korporację Armacham dochodzi do wybuchu w efekcie którego nasz bohater budzi się w szpitalu nie zdając sobie początkowo sprawy z tego, że to początek jego rozpaczliwej walki o przetrwanie. W tej części gry również nieodłącznym jej elementem jest postać Almy a więc małej dziewczynki znanej z części pierwszej. Tym razem przybiera ona jednak postać młodej kobiety, której paranormalne zdolności są znacznie większe i umożliwiają już nie tylko kontrolować umysł człowieka ale również kontrolować zjawiska fizyczne.

Rozgrywka w F.E.A.R. 2: Project Origin szczególnie duży nacisk kładzie na walkę udostępniając nam bogaty arsenał uzbrojenia, który dodatkowo został tym razem wzbogacony o mechy. Są to niezwykle potężne roboty bojowe, które mogą decydować o losach starcia choć trzeba pamiętać o tym, że ich siła ognia może być też wykorzysta przeciwko nam przez naszych wrogów. Warto też korzystać z bogatych możliwości interakcji z otoczeniem jakie zapewnili nam twórcy dając możliwość niszczenia a także przemieszczania licznych elementów lokacji po których się poruszamy. Zastosowany w grze silnik graficzny Lithtech Jupiter Ex to zmodyfikowana wersja rozwiązania znanego już z pierwszej części serii.
 

F.E.A.R. 2: Project Origin wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny Windows: XP (z Service Pack 2) lub Vista (z Service Packiem 1)
  • Procesor: Pentium 4 (taktowanie 2.8GHz w przypadku systemu Windows XP lub 3.2GHz w przypadku Visty) lub AMD Athlon 64 3000+ (model 3200+ w przypadku używania systemu Windows Vista)
  • Karta graficzna: wyposażona w 256 MB pamięci i zgodna z DirectX 9 i Shader Model 2.0b (ATI Radeon X700 lub nVidia GeForce 6800)
  • 1GB pamięci RAM (1,5 GB pamięci w przypadku użytkowania systemu Windows Vista)
  • 12GB miejsca na dysku

 

F.E.A.R. 2: Project Origin wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows XP (z Service Pack 3) lub Windows Vista (z Service Packiem 1)
  • Dwurdzeniowy procesor: Athlon 64 X2 4400+ lub Core 2 Duo (taktowanie 2.2GHz)
  • Karta graficzna: wyposażona w 512 MB pamięci i zgodna z DirectX 9 i Shader Model 3.0 (ATI Radeon HD 2900 XT lub nVidia GeForce 8600 GTS)
  • Pamięć RAM: 1,5 GB
  • Dysk twardy: 12GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry F.E.A.R. 2: Project Origin

Alma w F.E.A.R. 2: Project Origin Przeciwnik w F.E.A.R. 2: Project Origin Walka w grze F.E.A.R. 2: Project Origin

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.