Evolve wymagania sprzętowe

   

Okładka gry EvolveJest to gra FPS w której główny nacisk położono na rozgrywkę sieciową która w tym przypadku przybiera dość dziwne proporcje gdyż czterech graczy walczy przeciwko jednemu. Myli się jednak ten kto sądzi że ten pojedynczy gracz jest w tej rywalizacji bez szans. Wciela się on bowiem w potwora na którego poluje pozostała czwórka graczy współpracująca ze sobą jako członkowie grupy najemników uzupełniających się nawzajem umiejętnościami.

O ile jednak na początku rozgrywki role są jasne, gdyż to czwórka graczy będąca najemnikami pełni rolę łowców polujących na potwora to z czasem to potwór może stać się łowcą bezlitośnie rozprawiającym się z bezsilnymi wobec jego siły ludźmi. Wszystko dlatego że potwór w którego wciela się jeden z uczestniczących w rozgrywce graczy stopniowo ewoluuje zyskując siłę i dodatkowe umiejętności.

Grając jako potwór na początku rozgrywki lepiej unikać bezpośrednich starć z najemnikami skupiając się na polowaniu na zwierzynę której zjadanie umożliwia z czasem ewolucję. O ile jednak w przypadku potwora mijający czas jest sprzymierzeńcem to w przypadku łowców sytuacja wygląda zupełnie inaczej ponieważ muszą oni wytropić potwora jak najszybciej tak aby nie dać mu czasu zyskać zbyt dużej siły ewoluując do swojej ostatecznej formy.

Każdy z łowców ma inna specjalizację a co za tym idzie dysponuje innymi umiejętnościami i pełni odmienną rolę podczas poszukiwania oraz walki z potworem. Przykładowo medyk powinien unikać walki skupiając się na dbaniu o stan zdrowia swoich towarzyszy a zadanie trapera jest wyśledzenie potwora a następnie unieruchomienie przy wykorzystaniu posiadanego sprzętu. Aby wygrać jest więc wymagana idealna współpraca pomiędzy czwórką graczy gdyż bez tego nie mają oni najmniejszych szans z bestią.
 

Evolve wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 6400 lub Intel Core 2 Duo E6600
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna posiadająca przynajmniej 1GB pamięci (np. AMD Radeon HD 5770 lub nVidia GeForce GTX 560)
  • Dysk twardy z 50 GB wolnego miejsca

 

Evolve wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny (64-bitowy): Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: AMD A8-3870K lub Intel Core i7-920
  • RAM: 6 GB
  • Karta graficzna wyposażona w 2GB pamięci (np. AMD Radeon R9 280 lub nVidia GeForce GTX 670)
  • 50 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Evolve

Bestia w grze Evolve Walka z bestią w Evolve Grupa najemników w Evolve

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.