Escape Dead Island wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Escape Dead IslandJest to już kolejna gra ze znanego i cieszącego się uznaniem graczy cyklu Dead Island. Seria zapoczątkowana została przez Techland lecz akurat za tą część odpowiada studio Fatshark, które wielu graczom może się wydawać anonimowe nie bez przyczyny gdyż jak do tej pory na swoim koncie mają w głównej mierze niezbyt popularne tytuły takie jak choćby War of the Vikings. Escape Dead Island to gra akcji racząca nas widokiem z perspektywy trzeciej osoby

Historia opowiedziana w grze stanowi tak naprawdę wstęp do części drugiej całej serii starając się nam wyjaśnić jak tak naprawdę doszło do pojawienia się wirusa w wyniku działania którego ludzie stają się zombie. Tym razem kierujemy losami niejakiego Cliffa Calo a więc bohatera dość specyficznego, który jest zmanierowanym synem bogacza z branży medialnej. Również i on pragnie zaistnieć w świecie mediów i aby to osiągnąć postanawia przygotować film dokumentalny o śmiertelnie groźnym wirusie.

Oczywiście nasz bohater zdaje się nie zdawać sobie sprawy z tego, że naraża siebie oraz swoich kompanów na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jego wyprawa mająca być początkowo ekscytującą przygodą i kluczem do kariery przeistacza się w walkę o przeżycie na wyspie pełnej krwiożerczych zombie. W bezpośrednim starciu z wirusem i ludźmi dotkniętymi efektami jego działania Cliff nie ma zbyt dużych szans dlatego najczęściej zamiast otwartej walki często znacznie lepszym pomysłem okazuje się pozostawanie niezauważonym i eliminowanie wrogów w dyskretny sposób.

Wydarzenia, których świadkiem jest Cliff podczas pobytu na wyspie nie pozostają bez wpływu na jego psychikę. Z czasem coraz częściej zaczynają go nękać dziwne wizje a jemu coraz trudniej jest rozróżniać co jeszcze jest rzeczywistością a co już nie. Kontrast do tego wszystkiego stanowi oprawa graficzna do której stworzenia wykorzystano technologię cel-shading przez co grafika prezentuje się więc nieco kreskówkowo.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że gra Escape Dead Island typowo singlowa i nie uświadczymy tu żadnych możliwości rozgrywki z innymi graczami.
 

Escape Dead Island wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows Vista (z Service Pack 2) lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor: AMD Athlon 64 X2 4800+ lub Intel Core 2 Duo E4600
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GT 430 lub ATI Radeon HD 5450
  • Dysk twardy z 10 GB wolnego miejsca

 

Escape Dead Island wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Czterordzeniowy procesor: AMD Phenom 9850 lub Intel Core 2 Quad Q6600
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna wyposażona przynajmniej w 1 GB pamięci: nVidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6850
  • 10 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Escape Dead Island

Jedna z bohaterek Escape Dead Island Główny bohater gry Escape Dead Island Walka z zombie w Escape Dead Island

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.