Enemy Front wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Enemy FrontW tym wypadku mamy do czynienia z kolejną już grą akcji w której przenosimy się do kresu II wojny światowej. Z racji tego, że za powstanie gry odpowiada studio City Interactive tym razem mamy okazję być uczestnikiem wydarzeń znacznie bliższych każdemu polakowi a mianowicie Powstania Warszawskiego.

Bohaterem w którego przychodzi nam się wcielić jest Robert Hawkins będący początkowo zwykłym korespondentem wojennym, który jednak widząc okrucieństwo wojny i cierpienie niewinnych ludzi postanawia pomóc w walce z hitlerowcami. Dzięki jego wspomnieniom mamy okazję nie tylko uczestniczyć w Powstaniu Warszawskim ale także brać udział w walkach w krajach takich jak Francja czy Niemcy. Sama koncepcja rozgrywki została oparta na zasadach, które dobrze znamy już choćby z serii Medal of Honor.

Czekają więc na nas różne zadania do wypełnienia. W niektórych będziemy mieli z góry narzucony sposób działania a w innych pełną swobodę realizowania postawionego nam celu. W grze wykorzystano silnik CryEngine 3 dzięki czemu np. Warszawę ogarniętą powstaniem udało się odwzorować naprawdę wiernie.
 

Enemy Front wymagania sprzętowe minimalne

  • System Microsoft Windows XP lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo (taktowanie 2,6 GHz) lub model o odpowiadającej mu wydajności firmy AMD
  • RAM: 3 GB
  • Karta graficzna z 1GB pamięci (np. AMD Radeon HD 3850 lub nVidia GeForce 8800 GT)

 

Enemy Front wymagania sprzętowe zalecane

  • System Microsoft Windows XP lub nowszy
  • Czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Duo (taktowanie 2 GHz) lub model o odpowiadającej mu wydajności firmy AMD
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 460 lub inny model o większej wydajności

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Enemy Front

Wrogowie w grze Enemy Front Ostrzał w grze Enemy Front Walka w terenie zabudowanym w Enemy Front

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.