Dragon Age wymagania sprzętowe

   

Akcja gry rozgrywa się w królestwie Ferelden, które nękane jest przez zło. Zadanie walki z nim, zostało powierzone szarym strażnikom. Z czasem zyskujemy szansę by dołączyć, do tego elitarnego ugrupowania. Dragon Age to RPG posiadający najlepsze cechy gatunku. Dialogi są niezwykle rozbudowane i pozwalają zdobywać wiele cennych informacji. Dopracowany system walki gwarantuje nam emocjonujące pojedynki a system rozwoju postaci, pozwala wykreować wymarzonego bohatera.

 

Dragon Age wymagania sprzętowe minimalne (Windows XP)

Dwurdzeniowy procesor z rdzeniami taktowanymi zegarem 1,4 GHz (gdy posiadany przez nas procesor wyprodukowała firma Intel) lub 1,8 GHz (w przypadku procesorów AMD)
Pamięć RAM o pojemności 1 GB
Najsłabsze karty graficzne umożliwiające rozgrywkę to modele Radeon X850 128 MB oraz GeForce 6600 GT 128 MB (warto posiadać wydajniejszą kartę)
20 GB miejsca na dysku

 

Dragon Age wymagania sprzętowe minimalne (Windows Vista)

Jeśli mamy procesor firmy Intel dobrze by była to dwurdzeniowa jednostka taktowana zegarem 1,6 GHz, dla procesorów AMD taktowanie powinno być nieco wyższe i wynosić 2,2 GHz
1,5 GB pamięci RAM
Karty graficzne Radeon X1550 256 MB oraz GeForce 7600 GT 256 MB stanowią absolutne minimum jeśli chcemy się cieszyć płynną rozgrywką (wydajniejsza karta grafiki umożliwi granie w wyższych rozdzielczościach)
20 GB wolnego miejsca na dowolnej partycji

 

Dragon Age wymagania sprzętowe zalecane

Procesor czterordzeniowy 2,4 GHz
RAM: w przypadku posiadania systemu Windows XP wystarczą 2 GB, gdy nasz system jest nowszy konieczne są 4 GB
Karty graficzne Radeon 3850 512 MB i GeForce 8800GTS 512 MB zapewnią już naprawdę satysfakcjonującą płynność obrazu nawet w wyższych rozdzielczościach
Przygotowane 20 GB miejsca na twardym dysku

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.