Diablo 3 wymagania sprzętowe

   

Ponownie wyruszamy do świata Sanktuarium by walczyć ze złem. Wcielamy się w śmiałka, który musi zrobić wszystko by pokonać Diablo. Nim jednak staniemy do decydującej walki z demonem, konieczne będzie przemierzenie wielu obszarów i pokonanie jego popleczników, którzy rozpanoszyli się po świecie, szerząc zamęt i zniszczenie. Dzięki rozbudowanemu wątkowi fabularnemu, tym razem będzie nam też dane poznać więcej szczegółów, dotyczących odwiecznej walki dobra ze złem.

 

Diablo 3 wymagania sprzętowe minimalne

System operacyjny Windows (XP lub nowszy)
Procesor 2.8 GHz (dwurdzeniowy)
1 GB pamięci RAM lub 1.5 GB gdy zamierzamy uruchomić Diablo 3 w systemie Windows Vista lub 7
Karta graficzna oferująca wydajność przynajmniej na poziomie modeli nVIDIA GeForce 7800 GT oraz ATI Radeon X1950 Pro
12 GB wolnego miejsca na twardym dysku

 

Diablo 3 wymagania sprzętowe zalecane

Windows XP lub dowolny nowszy system firmy Microsoft
Procesor 2.4 GHz (w przypadku jednostek firmy Intel) lub 2.8 GHz (AMD) w obu przypadkach powinien być przynajmniej dwurdzeniowy
Pamięć RAM oferująca nam pojemność przynajmniej 2 GB
nVIDIA GeForce 260 oraz ATI Radeon HD 4870 to najmniej wydajne modele kart graficznych spełniających zalecane wymagania gry Diablo 3

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.