Dead Rising 3 wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry Dead Rising 3Dzięki trzeciej odsłonie serii Dead Rising ponownie mamy okazję ruszyć do walki z hordami zombie. Bohater gry, który tym razem stanie do walki to Nick Ramos i to właśnie jemu będziemy pomagać z wręcz „zalewającymi” miasto zombie. Oczywiście wraz z kolejnymi starciami będzie on stopniowo rozwijał swoje umiejętności, dzięki czemu z czasem coraz lepiej zacznie sobie radzić z przeważającymi liczebnie przeciwnikami.

Tym razem mamy do czynienia z mroczniejszym niż w poprzednich częściach klimatem rozgrywki, jednak fani serii nie muszą się martwić gdyż nie zabrakło jednego z najważniejszych dla wielu graczy elementu a więc możliwości korzystania z naprawdę zwariowanych rodzajów broni do eksterminowania nacierających na nas wrogów.

Dodatkowo do walki możemy też wykorzystać napotkane pojazdy, które umiejętnie wykorzystane przydadzą się nie tylko do szybkiego przemieszczania się ale właśnie również do radzenia sobie z wrogami. Twórcy zadbali o zapewnienie nam znacznie większego obszaru działań, który dodatkowo w trzeciej części zapewnia nam wiele dodatkowych możliwości radzenia sobie z napotykanymi zombie. O ilość naszych przeciwników też nie musimy się martwić gdyż według zapewnień firmy Capcom odpowiedzialnej za stworzenie gry na naszej drodze stanie kilka razy więcej przeciwników niż we wcześniejszych częściach.
 

Dead Rising 3 wymagania sprzętowe minimalne

  • 64 bitowy system operacyjny Windows 7
  • Procesor: AMD Phenom II X4 945 (taktowanie 3 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q9550 (taktowanie 2,83 GHz)
  • RAM: 6 GB
  • Karta graficzna zgodna z bibliotekami Microsoft DirectX 11 (wymagania gry spełniają modele takie jak AMD Radeon HD 7870 czy nVidia GeForce GTX 570)
  • Dysk twardy z 30 GB wolnego miejsca

 

Dead Rising 3 wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 (wersja 64-bitowa)
  • Procesor: Intel Core i5-4570 (taktowany zegarem 3,2 GHz) lub model o odpowiadającej mu wydajności od firmy AMD
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna zgodna z bibliotekami DirectX 11 (modele spełniające ten wymóg to np. AMD Radeon HD 7970 oraz nVidia GeForce GTX 670)
  • 30 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Dead Rising 3

Otoczony przez hordy zombie w Dead Rising 3 Nowatorski pojazd w grze Dead Rising 3 Bezwzględne zombie z gry Dead Rising 3

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.