Dark Souls II: Scholar of the First Sin wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Dark Souls II: Scholar of the First SinJest to udoskonalone wydanie Dark Souls 2 wydane przy okazji pojawienia się na rynku konsol nowej generacji (PlayStation 4 oraz Xbox One). Udoskonalenia doczekało się wiele elementów choć jednym z najbardziej zauważalnych jest z pewnością oprawa graficzna którą udało się udoskonalić dzięki wykorzystaniu możliwości bibliotek DirectX 11.

Zmiany nie ominęły również ścieżki dźwiękowej oraz trybu wieloosobowego który teraz oparty jest na systemie serwerów co pozwoliło wprowadzić kilka udoskonaleń takich jak choćby wyższy limit graczy mogących wspólnie uczestniczyć w rozgrywce. Edycja Scholar of the First Sin zawiera również wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia do gry Dark Souls 2 dzięki czemu możemy poznawać rozszerzony wątek fabularny.

Jeśli chodzi o fabułę to ponownie trafiamy do krainy zwanej Lordran tym razem jednak mamy okazję odkrywać zupełnie inne jej obszary niż w części pierwszej. Kierujemy innym bohaterem niż miało to miejsce w poprzedniej odsłonie. Podstawowe zasady rozgrywki pozostały jednak takie same tak więc nadal skupiamy się na odkrywaniu tajemnic kolejno odwiedzanych obszarów oraz walce z napotykanymi przeciwnikami. Oczywiście walka nadal jest sporym wyzwaniem i żadnego wroga nie wolno nam lekceważyć gdyż żywot naszego bohatera bardzo szybko może dobiec końca.

To właśnie wysoki poziom trudności był jednym z elementów który od początku wyróżniał pierwszą część Dark Souls i pozwolił jej odnieść rynkowy sukces. Zapewne dlatego w przypadku Dark Souls 2 a także jego ulepszonej edycji postanowiono graczom nie ułatwiać życia tak aby każda kolejna wygrana potyczka była nie tylko wyzwaniem ale dostarczała również niezwykłej satysfakcji gdy już uda się wygrać.
 

Dark Souls II: Scholar of the First Sin wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny firmy Microsoft (Windows 7 z Service Packiem 1 lub nowszy)
  • Procesor: AMD A8 3870 (taktowanie 3,6 GHz) lub Intel Core i3 2100 (o taktowaniu 3,1 GHz)
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 6870 lub nVidia GeForce GTX 465
  • 23 GB miejsca na dysku

 

Dark Souls II: Scholar of the First Sin wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny firmy Microsoft w wersji 64-bitowej (Windows 7 z pakietem poprawek SP 1 lub nowszy)
  • Procesor: AMD FX 8150 (o taktowaniu 3,6 GHz) lub Intel Core i7 2600 (taktowanie 3,4 GHz)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 lub nVidia GeForce GTX 750
  • Dysk twardy z 23 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Lokacja z gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin Smok z Dark Souls II: Scholar of the First Sin Walka w Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.