Cities: Skylines wymagania sprzętowe

   

Pudełko z gry Cities: SkylinesPrzez długi czas wśród gier strategicznych dających nam możliwość realizowania się przy budowie swojego wymarzonego miasta liderem była seria SimCity. Przez długi czas na horyzoncie nie było widać godnego konkurenta aż do momentu pojawienia się Cities: Skylines. Za powstanie gry odpowiada studio Colossal Order, którego nazwa większości graczy może się wydawać anonimowa jednak na swoim koncie zapisać może serię Cities in Motion.

Wracając jednak do tytułowego Cities: Skylines to cel rozgrywki jest pozornie prosty gdyż musimy stworzyć idealnie funkcjonujące miasto mając do dyspozycji teren o powierzchni niekiedy przekraczającej nawet 30 kilometrów kwadratowych. Na dostępnym obszarze możemy stawiać różnego rodzaju budynki, budować drogi i stopniowo realizować swoje ambicje stworzenia wymarzonego miasta w którym każdemu będzie się znakomicie żyło.

Szybko jednak przekonamy się że dbanie o dobro miejskiej kasy zasilanej w znacznym stopniu z podatków przy jednoczesnym zadowoleniu mieszkańców wcale nie jest łatwe a my niejednokrotnie będziemy musieli stawać przed naprawdę trudnymi wyborami. Dodatkowo wraz z rozwojem naszego miastem i przeistaczania się w metropolię będziemy musieli pamiętać o odpowiednim skomunikowaniu jego poszczególnych obszarów tak aby mieszkańcy mieli łatwą możliwość podróżowania pomiędzy różnymi dzielnicami.
 

Cities: Skylines wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system Microsoft Windows XP lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 6400+ (o taktowaniu 3,2 GHz) lub Intel Core 2 Duo (taktowanie 3 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 5670 lub nVidia GeForce GTX 260 (wybrany model karty graficznej musi posiadać przynajmniej 512 MB pamięci)

 

Cities: Skylines wymagania sprzętowe zalecane

  • System Microsoft Windows 7 (64-bitowy) lub nowszy
  • Procesor: AMD FX-6300 (taktowanie 3,5 GHz) lub Intel Core i5-3470 (o taktowaniu 3,2 GHz)
  • 6 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub nVidia GeForce GTX 660 (wybrana karta graficzna musi posiadać pamięć o pojemności przynajmniej 2 GB)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Cities: Skylines

Ulica w grze Cities: Skylines Duże miasto w Cities: Skylines Dzielnica mieszkalna w Cities: Skylines

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.