Carmageddon: Reincarnation wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Carmageddon: ReincarnationJest to kolejny przedstawiciel dość znanej serii gier które teoretycznie można by określić mianem wyścigowych jednak nie oddałoby to w pełni idei rozgrywki. Prawda jest bowiem taka że w przypadku gier z serii Carmageddon klasyczne ściganie się z przeciwnikami zawsze schodziło na dalszy plan a najważniejsza była totalna destrukcja. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej części a więc Reincarnation.

W tym wypadku również zwycięzcą jest ten komu uda się dokonać największych zniszczeń i będzie mógł zapisać na swoim koncie największą liczbę ofiar. Oczywiście podobnie jak w poprzednich częściach nie mogło zabraknąć dość specyficznego aczkolwiek dobrze pasującego do specyfiki rozgrywki humoru który był również jednym ze znaków rozpoznawczych poprzednich odsłon.

Zadbano również o to abyśmy mieli odpowiednie narzędzia do dokonywania destrukcji i przygotowano 20 modeli samochodów które wydają się wręcz stworzone do tego by z ich pomocą szerzyć chaos i zniszczenie. Jeśli chodzi o same lokacje na których możemy wypróbować możliwości wspomnianych maszyn to podzielono je na trzy rodzaje różniące się nieco charakterystyką oraz zadbano o to aby były jeszcze większe niż mapy dotąd znane z serii Carmageddon.

Unowocześnienia doczekała się oprawa graficzna którą możemy się cieszyć w rozdzielczości HD. Jednak ze względu na specyfikę tej gry z pewnością wielu fanów znacznie bardziej ucieszy nowoczesny system fizyki sprawiający że wszelkie zniszczenia prezentują się tak efektownie jak jeszcze nigdy wcześniej.
 

Carmageddon: Reincarnation wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny firmy Microsoft: Windows 7 lub nowszy (wersja 64-bitowa)
  • Procesor: AMD FX-6300 lub Intel i3-2100 (o taktowaniu 3,1 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: zgodna z bibliotekami Microsoft DirectX 11 i wyposażona minimum w 1 GB pamięci (np. karta graficzna AMD Radeon z serii HD 6000 lub jej odpowiednik o przynajmniej takiej samej wydajności)
  • 20 GB miejsca na dysku twardym

 

Carmageddon: Reincarnation wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Windows 7 lub nowszy (wersja 64-bitowa)
  • Procesor: AMD FX-8350 lub Intel i5-3570K (taktowanie 3,4 GHz)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: kompatybilna z bibliotekami DirectX 11 i posiadająca przynajmniej 2 GB pamięci (np. AMD Radeon HD 7800 lub analogiczny model o podobnej wydajności)
  • Dysk twardy: przynajmniej 20 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Carmageddon: Reincarnation

Jedno z aut dostępnych w Carmageddon: Reincarnation Starcie z innym pojazdem w Carmageddon: Reincarnation Zniszczenia w grze Carmageddon: Reincarnation

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.