Call of Duty: Modern Warfare 3 wymagania sprzętowe

   

Call of Duty: Modern Warfare 3 stanowi kontynuację doskonałej serii gier akcji ukazujących nam oblicze współczesnego konfliktu zbrojnego. Cenną informacją dla wiernych fanów jest to, że mogą oni uzyskać odpowiedź na wiele pytań, które z pewnością zadają sobie po ukończeniu poprzednich części. Tytuł ten zachwyca szczególnie jakością oprawy graficznej, która prezentuje naprawdę wysoki poziom i zachęca do rozgrywki.

 

Call of Duty: Modern Warfare 3 wymagania sprzętowe minimalne

Procesor, którego wydajność odpowiada modelom takim jak Intel Core 2 Duo E6600 oraz AMD Phenom X3 8750 (nie poleca się uruchamiania gry na procesorach jednordzeniowych)
2 GB pamięci operacyjnej
Wyposażona w 256 MB pamięci karta graficzna kompatybilna z bibliotekami DirectX 9.0c (wymagania te spełniają modele nVidia GeForce 8600GT oraz Radeon X1950, jednak są to jedne z najsłabszych modeli umożliwiających rozgrywkę, więc warto pomyśleć o wydajniejszej karcie)
16 GB miejsca na partycji, na której zainstalujemy grę
System operacyjny Windows (XP lub nowszy)

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.