Call of Duty: Ghosts wymagania sprzętowe

   

Okładka - Call of Duty: GhostsNajnowsza część serii Call of Duty nosząca podtytuł Ghosts to już dziesiąta odsłona cyklu a jednocześnie pierwsza, która została wydana na konsole ósmej generacji (Xbox One oraz PlayStation 4).

Głównym elementem fabuły jest tym razem zmieniający się układ sił na świecie, który doprowadził do tego, że Stany Zjednoczone przestały odminować na arenie międzynarodowej. Powstałe zamieszanie próbuje wykorzystać tajemnicza organizacja zrzeszająca kraje Ameryki Południowej.

Oczywiście władze USA nie zamierzają się temu biernie przyglądać. Do akcji zostały wysłany elitarny oddział specjalny zwany Ghosts. To doświadczona jednostka przeznaczona do najtrudniejszych misji. Jako członka tego oddziału czeka na nas zatem szereg niebezpiecznych zadań o których powodzeniu mogą zdecydować najdrobniejsze nawet detale.

W kampanii single player twórcy nowego Call of Duty nie zdecydowali się odejść od widowiskowego charakteru rozgrywki, w której największą nowością jest obecność w oddziale wyszkolonego psa. Podczas misji możemy go wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie radzi on sobie z eliminowaniem wskazanych wrogów jednak może się również przydać przy wciąganiu ich w zasadzkę. Będzie też nieocenioną pomocą przy rozpoznawaniu terenu i ustalaniu pozycji przeciwników.
 

Call of Duty: Ghosts wymagania sprzętowe minimalne

  • System w wersji 64 bitowej (Windows 7 lub Windows 8)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 (taktowanie 2.66 GHZ) lub AMD Phenom X3 8750 (taktowanie 2.4 GHZ)
  • 6 GB pamięci RAM
  • 40 GB miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna przynajmniej o wydajności takiej jak nVidia GeForce GTS 450 czy ATI Radeon HD 5870 lub model wydajniejszy, zgodny z DirectX 11

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Call of Duty: Ghosts

Wyszkolony pies bojowy - Call of Duty: Ghosts Jedna z misji w grze Call of Duty: Ghosts Pojedynek w trybie multiplayer w Call of Duty: Ghosts

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.