Call of Duty: Advanced Warfare wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry Call of Duty: Advanced WarfareAdvanced Warfare to pierwsza część serii Call of Duty za której powstanie odpowiada studio Sledgehammer Games. Nie jest to jednak zupełna nowość dla założycieli wspomnianego studia którymi są Michael Condrey oraz Glen Schofield. Obaj panowie mieli swój udział w powstawaniu Modern Warfare 3 gdy jeszcze pracowali dla Visceral Games.

Wraz z nową odsłoną cyklu wkraczamy na do futurystycznego świata w którym żołnierze wykorzystujący egzoszkielety dające im niezwykłą siłę czy też drony wykorzystywane do rozpoznania pola walki są czymś zupełnie naturalnym. Wszelkie futurystyczne gadżety czy też rodzaje uzbrojenia z pewnością okażą się przydatne biorąc pod uwagę że świat w roku 2052 do którego przenosi nas akcja gry nie jest zbyt przyjaznym miejscem.

Różnego rodzaju futurystyczne gadżety takie jak wymieniony już wcześniej egzoszkielet, zaawansowany system maskujący czy osłony które możemy sami rozstawiać na polu walki sprawiają, że podczas walki znajdują zastosowanie zupełnie nowe strategie, których wykorzystanie w obecnych czasach byłoby wręcz nie do pomyślenia choćby właśnie ze względu na ograniczenia technologiczne, które w czasach do których się przenosimy wraz z grą Advanced Warfare zostały praktycznie zniesione.

Kluczowym elementem rozgrywki jest więc odpowiednie wykorzystanie możliwości jakie daje nam nowoczesna technologia, która wraz z swobodą jaką dają nam twórcy zapewnia naprawdę spore spektrum możliwości i tworzenia wyrafinowanych strategii gwarantujących pokonanie przeciwników. Dzięki temu, że Advanced Warfare było jedną z najdłużej powstających części serii Call of Duty. Dzięki temu twórcy mieli wystarczająco dużo czasu aby zająć się też oprawą graficzną i ukazania nam bogactwa szczegółów futurystycznego świata w którym przyjdzie nam walczyć.
 

Call of Duty: Advanced Warfare wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 810 (2.8 GHz) lub Intel Core i3-530 (2.93 GHz)
  • 6 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 5870, nVidia GeForce GTS 450 lub odpowiadająca im karta kompatybilna z DirectX 11 i wyposażona przynajmniej w 1 GB pamięci
  • Dysk twardy: 55 GB miejsca

 

Call of Duty: Advanced Warfare wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i5 2500K (taktowanie 3,3 GHz)
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna wyposażona w 4 GB pamięci (np. nVidia GeForce GTX 760)
  • 55 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Call of Duty: Advanced Warfare

Oddział w grze Call of Duty: Advanced Warfare Walka w mieście w Call of Duty: Advanced Warfare Futurystyczny transporter w Call of Duty: Advanced Warfare

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.