Borderlands: The Pre-Sequel wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry Borderlands: The Pre-SequelAkcja gry Borderlands: The Pre-Sequel została osadzona w czasie pomiędzy wydarzeniami znanymi nam z pierwszej oraz drugiej części tego cyklu. Miejscem akcji tym razem okazuje się być księżyc planety doskonale znanej z wcześniejszych części a więc Pandory. Fabuła tej części związana jest w głównej mierze Handsome Jackiem dla którego pracujemy i który stopniowo zmienia się wraz z rozwojem fabuły.

Tym razem do naszej dyspozycji zostaje oddanych czterech bohaterów, którymi są:

 • Fragtrap
 • Nisha The Lawbringer
 • Wilhelm the Enforcer
 • Athena the Gladiator

Są to postacie, które powinny być doskonale znane fanom poprzednich części gry Borderlands. Każdy z wymienionych bohaterów dysponuje innymi umiejętnościami a co za tym idzie rozgrywka nim wygląda nieco inaczej niż pozostałymi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by ich pełny, wspólny potencjał spróbować wykorzystać w dostępnym trybie kooperacji w którym może uczestniczyć nawet czterech graczy.

Zmiana realiów rozgrywki w wyniku przeniesienia jej księżyc przyniosła też pewne zmiany takie jak choćby możliwość korzystania ze słabszej grawitacji. Nie zapomniano też o kwestii niedoboru tlenu (w końcu księżyc na którym się znajdujemy nie posiada własnej atmosfery), który sprawia że znajdowane z nim butle należy wykorzystywać bardzo rozważnie. Oczywiście nie mogło zabraknąć stałych elementów charakterystycznych dla gier z serii Borderlands a więc odpowiednio rozbudowanego systemu broni oraz charakterystycznej, komiksowej oprawy graficznej.
 

Borderlands: The Pre-Sequel wymagania sprzętowe minimalne

 • System operacyjny: Windows XP z Service Pack 3 lub nowszy
 • Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu wynoszącym minimum 2,4 GHz
 • RAM: 2 GB
 • Karta graficzna: ATI Radeon HD 2600 lub nVidia GeForce 8500
 • 13 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 

Borderlands: The Pre-Sequel wymagania sprzętowe zalecane

 • System operacyjny: Windows XP z Service Pack 3, Windows Vista lub nowsza wersja
 • Czterordzeniowy procesor o taktowaniu wynoszącym przynajmniej 2,3 GHz
 • 2 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna: ATI Radeon HD 5850 lub nVidia GeForce GTX 560
 • 20 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Borderlands: The Pre-Sequel

Drzewko umiejętności w grze Borderlands: The Pre-Sequel Starcie z niebezpiecznym mechem w Borderlands: The Pre-Sequel Walka z wrogiem w Borderlands: The Pre-Sequel

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.