Bioshock 2 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry BioShock 2W Bioshock 2 ponownie trafiamy do mrocznego, podwodnego miasta Rapture. Tym razem wcielamy się w Big Daddy, które z pewnością powinniśmy pamiętać z części pierwszej.

Uzbrojeni po zęby w ogromne wiertło a także karabiny ruszamy do boju z wrogami, których pełno w Rapture. Odpowiednio uzbrojeni i wyposażeni we wszelkie potrzebne umiejętności możemy skutecznie radzić sobie nawet z wymagającymi przeciwnikami. Z pewnością wielu z nich będziemy już kojarzyć z poprzedniej odsłony ale przyjdzie nam również zmierzyć się z wieloma nowymi jak choćby Big Sister. W grze Bioshock 2 przyjdzie nam również odwiedzić wiele nowych obszarów miasta Rapture. Warto wspomnieć choćby Fonaine Futuristics gdzie przetwarza się ADAM – surowiec będący niezwykle istotnym elementem rozgrywki. Będziemy też mogli odbyć spacer po dnie morza podczas przemieszczania się pomiędzy niektórymi częściami podwodnego miasta.

 

Bioshock 2 wymagania sprzętowe minimalne:

  • System operacyjny Microsoft Windows Vista lub XP
  • Procesor AMD Athlon 64 3800 + (taktowanie 2.4 GHz) lub Intel Pentium IV 530 (taktowany zegarem 3.0 GHz)
  • Karta graficzna posiadająca 256 MB pamięci (odpowiednie modele to np. nVidia GeForce 7800 GT lub ATI Radeon X1900)
  • 2 GB pamięci RAM
  • 11 GB miejsca na dysku

 

Bioshock 2 wymagania sprzętowe zalecane:

  • System Micorsoft Windows XP lub Windows Vista
  • Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ (taktowanie 2,6 GHz) lub Intel Core 2 Duo model E6420 (szybkość taktowania 2,13 GHz)
  • Karta graficzna zgodna z biliotekami DirectX 9.0 i posiadająca minimum 512 MB pamięci (modele odpowiadające tym wymogom to np. nVidia GeForce 8800 GT oraz ATI Radeon HD 4830)
  • Pamięć RAM o pojemności przynajmniej 3 GB
  • Dysk z 11 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.

 

Screeny z gry BioShock 2

Screen z gry BioShock 2BioShock 2 - rozgrywkaBioShock 2 - screen z rozgrywki

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.