Battlefield: Hardline wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Battlefield: HardlineJest to pierwsza odsłona serii, która nie rzuca nas w wir walk klasycznej wojny. Tym razem stajemy się uczestnikami bezwzględnej walki pomiędzy stróżami prawa a zorganizowanymi grupami przestępczymi. Nasz bohater to Nick Mendoza, który staje przeciwko swoim byłym kompanom skuszonym możliwościom szybkiego zarobku do wejścia na ścieżkę bezprawia. Rozgrywka podzielona jest na swojego rodzaju odcinki z których wiele może się zakończyć w dość nieoczekiwany sposób. Rozwiązanie to wzorowane jest na serialach telewizyjnych.

Ze względu na specyfikę rozgrywki głównym obszarem naszych działań są miasta choć zdarzają się wyjątki od tej reguły i niekiedy przyjdzie nam odwiedzić również inne obszary. Dodatkowo twórcy przygotowali dla nas mapy większe niż te znane z Battlefielda 4.

Arsenał dostępnej broni został odpowiednio dostosowany do realiów w jakich osadzono fabułę tej części gry dzięki czemu oprócz klasycznych rodzajów uzbrojenia znajdziemy tu również między innymi policyjne pałki czy paralizatory. Jak przystało na serię Battlefield również w tej części nie mogło zabraknąć pokaźnej ilości dostępnych pojazdów. Do naszej dyspozycji są zarówno samochody czy motocykle jak i śmigłowce oraz łodzie a to i tak nie wszystkie pojazdy którymi przyjdzie nam pokierować w czasie rozgrywki.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach cyklu również i tym razem główny nacisk położony został na rozgrywkę sieciową w której swoje umiejętności konfrontujemy z realnymi przeciwnikami. Tym razem jednak stający naprzeciw siebie gracze mają okazję mierzyć się ze sobą wcielając się w policjantów oraz przestępców. Walczyć ze sobą mogą zarówno w klasycznych trybach rozgrywki takich jak Team Deathmatch jak i zupełnie nowych wśród których warto wymienić choćby Heist w którym grupa wcielająca się w przestępców ma za zadanie napaść na bank a pozostali gracze muszą im w tym przeszkodzić.
 

Battlefield: Hardline wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows Vista z Service Pack 2 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i3/i5 (taktowanie 2,4 GHz) lub AMD Athlon II/Phenom II (o taktowaniu 2,8 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770
  • 60 GB miejsca na dysku

 

Battlefield: Hardline wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 8 lub nowszy (wersja 64-bitowa)
  • Sześciordzeniowy procesor AMD lub czterordzeniowy firmy Intel
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 290
  • Dysk twardy z 60 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Battlefield: Hardline

Pościg w grze Battlefield: Hardline Bandyci z gry Battlefield: Hardline Strzelanina w grze Battlefield: Hardline

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.