Battlefield Bad Company 2 wymagania sprzętowe

   

Battlefield Bad Company 2 jest grą, którą śmiało można polecić wszystkim fanom dynamicznych gier akcji. Kolejny raz stajemy się członkiem oddziału złożonego z żołnierzy, którzy mają już co nieco na sumieniu. Nasza grupa jest przeznaczona do wykonywania najbardziej niebezpiecznych misji. Za sprawą wykorzystania nowoczesnego silnika graficznego możemy niemal bez ograniczeń, niszczyć wszystko co tylko znajdzie się w zasięgu wzroku. Arsenał, który nam w tym pomoże został dodatkowo rozbudowany, do naszej dyspozycji są również różnego rodzaju pojazdy, które z pewnością okażą się pomocne w sianiu spustoszenia.

 

Battlefield Bad Company 2 wymagania sprzętowe minimalne

Procesor: dwurdzeniowy (2 GHz)
RAM: 2GB
Karta graficzna: nVidia GeForce 7800GT lub ATI Radeon X1900 (warto sprawdzić czy karta posiada minimum 256 MB pamięci)
Miejsce na dysku potrzebne do instalacji: zależne od wersji (15GB gdy gra została zakupiona na platformie dystrybucji elektronicznej takiej jak Steam lub 10GB w przypadku tradycyjnej wersji)

 

Battlefield Bad Company 2 wymagania sprzętowe zalecane

Procesor posiadający cztery rdzenie
RAM: 2GB
Karta grafiki: nVidia GeForce GTX 260 lub model cechujący się wyższą wydajnością
Gdy do zakupu gry wykorzystamy Steam warto przygotować 15 GB wolnego miejsca na dysku. W innym wypadku wystarczy 10 GB.

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.