Battlefield 4 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Battlefield 4Battlefield 4 to gra akcji stworzona przez studio EA DICE. Główną oś rozgrywki stanowią zmagania sieciowe, jednak twórcy nie zapomnieli też o zwolennikach rozgrywki dla pojedynczego gracza. Dla nich przygotowano kampanię, której akcja rozgrywa się w roku 2020. Bohater którym przychodzi nam pokierować to Recker, członek elitarnej jednostki specjalnej zwanej Grabarzami. Rozgrywkę w kampanii zróżnicowano dzięki emocjonującym misjom oraz wykorzystaniu pojazdów.

Jednak z pewnością każdy szybko zauważy, że prawdziwy trzon tej gry stanowi tryb sieciowy gdzie przeciwnicy to inni gracze, którzy nie są już tak łatwi do pokonania jak wrogowie sterowani przez komputer. Jednym z istotniejszych rozwiązań jakie proponuje nam gra wieloosobowa jest tryb dowódcy. W nim rozgrywka zmienia charakter na dużo bardziej strategiczny a my dostajemy do dyspozycji mapę dzięki której możemy wyznaczać cele członkom naszej drużyny i mieć większą kontrolę nad polem bitwy.

 

Battlefield 4 wymagania sprzętowe minimalne

  • System Windows Vista z Service Pack 2 (32 bitowa wersja) lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor AMD Athlon X2 (taktowanie 2,8 GHz) lub Intel Core 2 Duo o taktowaniu 2,4 GHz
  • RAM: 4 GB
  • 30 GB miejsca na dysku
  • Karta graficzna wyposażona w 512 MB pamięci (AMD Radeon HD 3870 lub nVidia GeForce 8800 GT)

 

Battlefield 4 wymagania sprzętowe zalecane

  • System: Microsoft Windows 8 (wersja 64 bitowa)
  • Procesor: sześciordzeniowy procesor firmy AMD lub czterordzeniowy procesor firmy Intel
  • 8 GB pamięci RAM
  • 30 GB miejsca na twardym dysku
  • Karta graficzna z 3GB pamięci (AMD Radeon HD 7870 lub nVidia GeForce GTX 660)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Battlefield 4

Jedna z misji z gry Battlefield 4 Ratujemy towarzysza w Battlefield 4 Misja na statku w grze Battlefield 4

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.