Battlefield 3 wymagania sprzętowe

   

Battlefield 3 to doskonała gra wojenna. Mechanika rozgrywki jest bardzo podobna do tej znanej z poprzednich części serii. Jednak tym razem walki ukazane w grze będą prowadzone na dużo większą skalę niż dotychczas. Nowością w grze jest realistyczny system zniszczeń. Gra korzysta też z nowego silnika graficznego dzięki czemu jakość oprawy wizualnej stoi na bardzo wysokim poziomie co niestety pociąga za sobą dość wysokie wymagania sprzętowe.

 

Battlefield 3 wymagania sprzętowe minimalne

Procesor powinien być wyposażony w 2 rdzenie o zegarze 2 GHz
Pojemność pamięci operacyjnej to 2 GB
Karta grafiki musi oferować wsparcie dla DirectX 10 lub DirectX 11
Wymagana ilość miejsca na dysku jest zależna od wersji gry. Jeśli zakupimy grę w sklepie na tradycyjnym nośniku musimy przygotować 15 GB jeśli jednak skorzystamy dystrybucji cyfrowej wystarczy 10 GB
System operacyjny Windows Vista lub nowszy

 

Battlefield 3 wymagania sprzętowe rekomendowane

Czterordzeniowy procesor
4 GB pamięci RAM
Karta grafiki wspierająca DirectX 10 lub nowszy (zalecana karta o wydajności na poziomie GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 6850)
W przypadku wersji dystrybuowanej na płytach gra zajmie około 15 GB, wersja cyfrowa (bez pudełka) zajmie 10 GB
Zalecany system to Windows 7

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.