Battlefield 2 wymagania sprzętowe

   

Battlefield 2 to gra akcji dająca nam możliwość uczestniczenia w konflikcie zbrojnym. Tereny na których walczymy są niezwykle zróżnicowane, co wymusza na nas stosowanie różnych taktyk zależnie od tego gdzie się znajdziemy. Gra oferuje nam też bogaty arsenał broni i spory wybór pojazdów, które możemy wykorzystać w boju. Dzięki użyciu nowoczesnego silnika graficznego i niezwykle dokładnej symulacji wszelkich efektów fizycznych, mamy wrażenie przebywania w samym środku realnych walk.

 

Battlefield 2 wymagania sprzętowe minimalne

System Windows (wersja XP lub nowsza)
Procesor: 1.7 GHz
512 MB pamięci operacyjnej
Karta graficzna zgodna przynajmniej z DirectX 9.0c, powinna posiadać przynajmniej 128 MB pamięci
Ilość zajmowanego miejsca 2.4 GB

 

Battlefield 2 wymagania sprzętowe zalecane

XP lub nowsza wersja systemu Windows
Taktowany zegarem 2.5 GHz procesor
1GB pamięci RAM
Karta graficzna ze wsparciem dla bibliotek DirectX 9.0c, wybrany przez nas model powinien mieć 256 GB pamięci (jest to szczególnie ważne w przypadku chęci gry w wysokich rozdzielczościach)
Przygotowane 2.4 GB miejsca na dysku

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.