Battlefield 1942 wymagania sprzętowe

   

Battlefield 1942 to gra, której twórcy za główny cel postawili sobie jak najwierniejsze przedstawienie II Wojny Światowej. Wcielając się w żołnierza mamy okazję zobaczyć jeden z anjtragiczniejszych w skutkach konfliktów zbrojnych. W grze możemy się opowiedzieć zarówno po stronie Aliantów jak i Nazistów. Pozostawiono nam też wybór rodzaju jednostki w jakiej chcemy służyć. Dzięki tej swobodzie możemy przejść całą kampanię na kilka różnych sposobów, za każdym razem grając kimś innym. Cieszy też spora liczba pojazdów, które możemy wykorzystać w bitwie.

 

Battlefield 1942 wymagania sprzętowe minimalne

Procesor: 500 MHz
RAM: 128 MB
Karta graficzna z 32 MB pamięci kompatybilna z DirectX 8.1
Ilość miejsca na dysku: 160 MB

 

Battlefield 1942 wymagania sprzętowe zalecane

Taktowany z częstotliwością 800 MHz procesor
256 MB pamięci operacyjnej
32 MB pamięci na karcie graficznej (musi ona wspierać biblioteki DirectX 8.1)
160 MB przestrzeni na twardym dysku

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.