Batman: Arkham Asylum wymagania sprzętowe

   

Batman: Arkham Asylum daje nam okazję poznać, nieznane dotąd przygody człowieka nietoperza. Historia, którą poznajemy rozpoczyna się w momencie, gdy Batmanowi udaje się schwytać swojego odwiecznego wroga Jokera. Niestety po doprowadzeniu do zakładu karnego, czarny charakter dość szybko ucieka a wraz z nim, na wolność wydostaje się wielu groźnych przestępców.

 

Batman: Arkham Asylum wymagania sprzętowe minimalne
 
Procesor 3 GHz
1 GB pamięci RAM (dla Windows Vista oraz 7 zalecane 2GB)
Minimalne wymagania spełniają karty graficzne nVidia GeForce 6600 oraz ATI Radeon 1300 a także wszystkie wydajniejsze od nich

 

Batman: Arkham Asylum wymagania sprzętowe zalecane
 
Procesor posiadający przynajmniej dwa rdzenie taktowane z częstotliwością 3GHz
Pamięć RAM powinna mieć przynajmniej 2GB pojemności (jeśli posiadamy system Windows Vista lub Windows 7 warto posiadać 3GB)
Karta graficzna nVidia GeForce 7900 GT jest najsłabszym modelem spełniającym zalecane wymagania

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.