Assassin’s Creed: Unity wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Assassin's Creed: UnityTym razem wcielamy się w Arno działającego w bractwie Asasynów na terenie XVIII-wiecznego Paryża. W stolicy Francji nie pojawiamy się jednak w zbyt sprzyjającym okresie gdyż trafiamy w sam środek Rewolucji Francuskiej. Arystokracja w brutalny sposób tłumi bunt biednych mieszkańców Paryża sprawiając że miasto spływa krwią niewinnych ofiar.

Nasz bohater staje w obronie nękanego narodu walcząc z niegodziwą władzą, starając się jednocześnie znaleźć odkupienie i spokój sumienia które nęka go w związku ze stratą jakiej kiedyś doznał i o którą nieustannie się obwinia. Assassin’s Creed: Unity zapewnia nam nieco zmieniony system misji które teraz wcale nie muszą kończyć się już niepowodzeniem np. w momencie gdy zgubimy postać której tropem mieliśmy podążać wystarczy że znowu ją wyśledzimy a misja będzie kontynuowana.

Warto też zwrócić uwagę że nasze działania na terenie Paryża będą stopniowo odciskały swoje piętno na tym mieście. Jeśli więc rozniesie się wieść o fali tajemniczych morderstw to możemy być pewni że na ulicach miasta pojawi się jeszcze więcej straży a nasze potencjalne ofiary zachowają szczególną ostrożność obawiając się o własne życie.

Zmodyfikowano również jeden z najważniejszych aspektów rozgrywki w serii Assassin’s Creed a więc sposób poruszania się naszego bohatera który teraz potrafi się już skradać a także sprawniej radzi sobie ze wspinaniem się na różne typy budynków a także ze schodzeniem z nich, dzięki czemu ograniczono liczbę stogów siana. Nie zapomniano również o kwestii walki, które jest teraz znacznie bardziej wymagająca i na bezpośrednie starcie powinniśmy się decydować naprawdę w ostateczności.

Assassin’s Creed: Unity wykorzystuje nowy silnik graficzny powstały na potrzeby nowej generacji konsol (Xbox One oraz PlayStation 4). Jego cechą szczególnie podkreślaną przez twórców jest możliwość generowania znacznie większej ilości postaci niezależnych. Efektem jego działania jest tętniące życiem miasto, które zostało odwzorowane z niezwykłą precyzją.
 

Assassin’s Creed: Unity wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy system firmy Microsoft
  • Procesor: AMD Phenom II X4 940 (taktowanie 3 GHz), AMD FX-8350 (taktowany zegarem 4 GHz) lub Intel Core i5 2500K (o taktowaniu 3,3 GHz)
  • 6 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna z 2 GB pamięci (np. AMD Radeon HD 7970 lub nVidia GeForce GTX 680)
  • Dysk twardy z 50 GB miejsca

 

Assassin’s Creed: Unity wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Microsoft Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: AMD FX-8350 (taktowanie 4 GHz) lub Intel Core i7-3770 (taktowany zegarem 3,4 GHz)
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna z 3 GB pamięci (np. AMD Radeon R9 290X lub nVidia GeForce GTX 780)
  • 50 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Assassin’s Creed: Unity

Spacer po linie w Assassin's Creed: Unity Spacer ulicami Paryża w Assassin's Creed: Unity Widok z dachu budynku w Assassin's Creed: Unity

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.