Assassin’s Creed: Rogue wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Assassin's Creed: RogueTym razem przenosimy się do okresu tak zwanej Wojny Siedmioletniej a więc drugiej połowy XVIII wieku. Bohater którego losami kierujemy to Shay Patrick Cormac, który obecnie zajmuje się polowaniem na asasynów mimo że kiedyś sam był jednym z nich. Pewne wydarzenia skłoniły go jednak do pomocy swoim dawnym wrogom a więc templariuszom. Fabuła skonstruowana została tak aby dopełniać historie opowiedziane w trzeciej oraz czwartej części serii Assassin’s Creed.

Sama rozgrywka mimo wszystko przypomina to co już doskonale znamy z poprzednich odsłon. Nasz bohater pomimo opowiedzenia się po stronie templariuszy nadal dysponuje typowymi dla asasynów umiejętnościami. Tym razem jednak zmienia się nieco specyfika napotykanych przeciwników, wśród których są wspomniani już asasyni dysponujący podobnymi umiejętnościami jak nasz bohater a co za tym idzie stanowiący znacznie większe wyzwanie niż dotychczas spotykani wrogowie.

W czasie rozgrywki mamy okazję odwiedzić kilka dużych lokacji takich jak choćby Nowy Jork a także zmierzyć się ze swoimi wrogami na Oceanie Atlantyckim. Sam mechanizm bitew morskich nie zmienił się wiele względem Assassin’s Creed IV: Black Flag choć oczywiście tym razem stajemy za sterami innego okrętu zwanego Morrigan.
 

Assassin’s Creed: Rogue wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor: AMD Athlon II X4 620 (taktowany 2.6 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q6600 (o taktowaniu 2,4 GHz)
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna wyposażona w 1 GB pamięci (np. AMD Radeon HD 5670 lub nVidia GeForce GTS 450)
  • 11,4 GB miejsca na dysku twardym
  • System operacyjny: Windows 7 z Service Packiem 1 lub nowszy (system w wersji 64-bitowej)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Assassin’s Creed: Rogue

Bohater gry Assassin's Creed: Rogue Okręt w grze Assassin's Creed: Rogue Walka w Assassin's Creed: Rogue

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.