Assassin’s Creed III wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Assassin’s Creed IIIW grze Assassin’s Creed III twórcy postawili na dość odważny krok jakim było przeniesienie graczy do Ameryki Północnej i przedstawienie im historii Connora. Jest on metysem, synem Brytyjczyka oraz Indianki. Postanawia on walczyć z niesprawiedliwością po tym jak w wyniku starć pomiędzy kolonistami a rdzenną ludnością zostaje zniszczona wioska w której mieszka.

W opowiadaną historię twórcom udało się zręcznie wpleść wiele istotnych wydarzeń z okresu walk kolonialnych. Mowa tu min. o oblężeniu Bostonu a także pożarze Nowego Jorku. Pomimo radykalnej zmiany realiów historycznych w jakich przychodzi nam działać, mechanika rozgrywki nie zmieniła się w aż tak radykalny sposób. Również i tym razem wykorzystujemy niezwykłe akrobatyczne zdolności naszego bohatera do szybkiego przemieszczania się i skutecznego eliminowania naszych wrogów w możliwie dyskretny sposób.

Jednak z racji mniej gęstej zabudowy, która cechowała teren Ameryki Północnej w czasach kolonialnych nie spędzamy na dachach budynków aż tyle czasu co w poprzednich częściach. Właśnie dlatego twórcy Assassin’s Creed III zdecydowali się zwiększyć znaczenie obszarów, które oddzielają poszczególne miasta. Las to środowisko naturalne Connora, bez trudu wspina się on na drzewa czy skały. Właśnie w lesie zdobywamy również zwierzęce futra, które stanowią element systemu ekonomicznego gry.

Podczas eksploracji obszarów leśnych naszą uwagę z pewnością zwróci również kolejna istotna zmiana jaką są pory roku. Przekonamy się o tym szczególnie z nastaniem zimy gdy będziemy musieli przedzierać się przez śnieżne zaspy.
 

Assassin’s Creed III wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor: przynajmniej AMD Athlon 64 X2 6000+ o taktowaniu 3.00 GHz lub Intel Core 2 Duo E6700 o taktowaniu 2.66 GHz
  • RAM: 2 GB pojemności (zalecane są 4 GB)
  • Karta grafiki kompatybilna z Microsoft DirectX 9.0c a także w pełni zgodna z Shader Model 4.0, musi też posiadać przynajmniej 512 MB pamięci
  • 17 GB miejsca na dysku

 

Systemy operacyjne kompatybilne z grą

  • Windows Vista z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2
  • Windows 7 z Service Packiem 1
  • Windows 8

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Assassin’s Creed III

Connor w ukryciu - Assassin’s Creed III Atak Connora w Assassin’s Creed III Bohater gry Assassin’s Creed III

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.