Ancient Space wymagania sprzętowe

   

Pudełko z gry Ancient SpaceJest to strategia czasu rzeczywistego, którą z pewnością trudno określić mianem typowej. Akcja tej gry rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej co twórcy umiejętnie wykorzystali dając możliwość przemieszczania naszej kosmicznej floty w trzech wymiarach. Daje nam to możliwość wykorzystywania stosowania naprawdę wymyślnych taktyk walki.

Skoro już przy flocie jesteśmy to warto wspomnieć, że do wyboru mamy 13 rodzajów statków kosmicznych, które mogą się znaleźć pod naszym dowództwem. Dodatkowo na efektywność naszej floty wpływają oficerowie, których wyboru dokonujemy przed każdą misją a którzy posiadają różnorodne umiejętności. Twórcy gry zadbali o rozbudowaną kampanię podczas której będziemy mieli okazję zmierzyć się z zadaniami typowymi dla gier strategicznych, które jednak ze względu na realia rozgrywki nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Historia na której oparta została cała kampania dotyczy wyprawy badawczej, która wysłana została do rejonu znanego jako „Czarna Strefa”. Jak łatwo się domyślić, podczas tej wyprawy nie wszystko poszło zgodnie z planem a naszym zadaniem jako dowódcy całej ekspedycji jest zadbać o to by wszystkim jej uczestnikom udało się przetrwać w tym niezbyt bezpiecznym rejonie wszechświata.
 

Ancient Space wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor: Intel Core i3 2100 3.1GHz
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 460 lub karta o zbliżonej wydajności marki AMD

 

Ancient Space wymagania sprzętowe zalecane

  • 64 bitowy system operacyjny z rodziny Windows (Vista lub nowszy) lub Mac OS (Mavericks lub nowszy)
  • Procesor: Intel z serii i5 o taktowaniu 3GHz
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 660 lub model o podobnej wydajności od AMD

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Ancient Space

Interfejs gry Ancient Space Stacja kosmiczna w Ancient Space Oficerowie w grze Ancient Space

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.